Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Sawinie. Bmw rozpadło się na pół

Utworzony przez Gość, 11 września 2013 r. o 08:05 Powrót do artykułu
Ciolu, po pierwsze nikt w tym kraju nie jeździ przepisowo, a po drugie jak przejechałeś parę tyś kilometrów w swoim życiu(w co wątpię) to nie uważaj się za znawce, zdaj prawko pojeździj kilkanaście lat, przejedź z 300tyś ( co przy przepisowej jeździe zajmie Ci 40lat i wtedy będziesz mógł komentować) a na razie pieluchę niech Ci mama założy i usadzi grzecznie w foteliku  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co was to KURWA interesuje?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni wszystcy byli z Włodawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy z Włodawy a co do przyczyn to gratuluję piszącym o gównianych starych BMW , bo z waszych wypowiedzi wynika że macie same nówki kupione w salonie i na dodatek że są to bezpieczne auta po kilkaset tyś złotych. To byli normalni młodzi ludzie którzy cieszyli się życiem. ps. droga Włodawa-Chełm nie należy do najlepszych i praktycznie każdy wypadek kończy się ofiarami w ludziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś powiedzieć jak miał na imię 15-latek? Mam nadzieję, że to nie mój przyjaciel. Nie odbiera ode mnie telefonu. Proooszę, jeśli ktoś może niech napisze!! :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co was to ku*** interesuje?!!!!
Patusiu a ile to kuromysłu BMW miało lat? :D  :D  :D  Może te BMW rozpadło się na dwie części jeszcze przed uderzeniem w drzewo  :lol:  :lol:  :lol:  Obstawiam że te kuromysłu miało ponad 15 lat. Cisną grata to i się docisną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co już wiadomo to samochód był sprawny i jego stan techniczny nie był przyczyną wypadku. Być może przyczyną tego wypadku była nadmierna prędkość ale raczej skłaniał bym się ku twierdzeniu że zaistniała jakaś niespodziewana okoliczność czyli np coś wbiegło na szosę lub zajechało im drogę. Poza tym nie podoba mi się w jaki sposób opisał to Dziennik. Napisali że 2 osoby były nietrzeźwe. Po co tak pisać uważam że powinni nap;isać 4 osoby były trzeźwe. I tak wiem że chłopaki ze wsi o niebo ledpiej jeżdżą niż te ciołki z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co już wiadomo to samochód był sprawny i jego stan techniczny nie był przyczyną wypadku. Być może przyczyną tego wypadku była nadmierna prędkość ale raczej skłaniał bym się ku twierdzeniu że zaistniała jakaś niespodziewana okoliczność czyli np coś wbiegło na szosę lub zajechało im drogę. Poza tym nie podoba mi się w jaki sposób opisał to Dziennik. Napisali że 2 osoby były nietrzeźwe. Po co tak pisać uważam że powinni nap;isać 4 osoby były trzeźwe. I tak wiem że chłopaki ze wsi o niebo ledpiej jeżdżą niż te ciołki z miasta.
witam mozecie pisac co chcecie ale nie wiecie jak bylo naprawde.jechali z byt duza predkoscia i nie zmiescili sie w zakrent dla tego ta tragedia sie stala piszac ze dziura byla to sobie przyjedz i zobacz ze wlodawska droga byla robiona i nie ma zadnej dziury a proste ze jechali szybko bo same slady hamowania to potwierdzaja gdzie ok 100m slad sie ciagnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tom, a czy wiesz że zbyt duża prędkość jest względna a zależy od umiejętności kierowcy, warunków na drodze i stanu technicznego pojazdu a ustawodawca nie może tego uśrednić więc przepisy są tworzone pod 18latka jadącego maluchem na łysych oponach po lodzie, więc nie wymagaj żeby wszyscy wlekli się po polskich drogach z prędkościami ustawowymi, bo to nie jest realne w kraju w którym nie ma autostrad ani obwodnic. Ja przejeździłem ponad 800tyś km bez poważniejszego wypadku i nie pamiętam żebym kiedykolwiek brał na poważnie przepisy, traktuję je jak większość ludzi czyli jako wskazówki,   Co do wypadków to niestety im lepszy i nowszy samochód tym łatwiej jest wyjść z niego bez poważniejszych obrażeń, sam się kiedyś przekonałem o tym jak fajne są poduszki na nogi w avensis i nie kupił bym teraz samochodu starszego niż 3lata   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy was poje...ło całkiem? Komentujecie śmieć młodych ludzi bo jechali BMW tak ? a jakby jechali Oplem to oczywiście byłaby wina Opla a nie ich. Jechali czym jechali mógłbyć to i daihatsu jakie to ma znaczenie maszyna to maszyna. Skończcie pierdolićte farmazony. Nieżyją młodzi ludzie . Nagle znalazło śię setki instruktorów bezpiecznej jazdy co to  jeszczą zawsze w pasach i 50 km/h. Rodzinie trzeba współczuć a nie prywatne śledztwa na forum przeprowadzać żal mi wasa rodzinie współczuję bo Pawła znałem a to jest kolejny młody człowiek  , który opuścił to miasto (zorientowani bęwiedzieć) a reszta pyski w kubeł bo żal was  czytać.  Veni Vedi Vici.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy z Włodawy a co do przyczyn to gratuluję piszącym o gównianych starych BMW , bo z waszych wypowiedzi wynika że macie same nówki kupione w salonie i na dodatek że są to bezpieczne auta po kilkaset tyś złotych. To byli normalni młodzi ludzie którzy cieszyli się życiem. ps. droga Włodawa-Chełm nie należy do najlepszych i praktycznie każdy wypadek kończy się ofiarami w ludziach.
  Człowieku trzy razy nowszą skodę sobie można kupić za tyle samo co zgraciałe bmw, tylko dla niektórych liczy się znaczek na masce a to, że auto jest w rozsypce to mają gdzieś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tutaj ludzie piszecie! BARDZO DOBRZE ?! najgorszemu wrogowi złego się nieżyczy! Postąpili źle, ale nie powinniście ich oceniać. To są gówniarze, każdybył albo jest w takim wieku, liczy się tylko dobra zabawa, nie słucha sięrodziców i ma sie kompletnie wyje***e na zdanie innych. Oni nie mieli widocznieograniczeń. Stalo się jak się stało ale ja z całego serca życze powrotu dozdrowia Danielowi ! jestem jego dobrą koleżanką, reszty nie znałam ale [*]modlęsię za wszystkich, wspierajmy rodzinę i najbliższych ofiar a nie krytykujmy! P.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku trzy razy nowszą skodę sobie można kupić za tyle samo co zgraciałe bmw, tylko dla niektórych liczy się znaczek na masce a to, że auto jest w rozsypce to mają gdzieś....
Nie pisz głupot jak nie wiesz nic, nie był problem w BMW(bo nie było jego) tylko w tym że kierowca pierwszy raz nim jechał, a za pierwszym razem powinno się wyczuć samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem że wy wszyscy sobie myślicię nie odpowiedzialni i wgl, ale ku*** to też są ludzie i to młodzi, wiec nie macie prawa nawet tak o nich mówić, bo ktoś kto nazywa ich wieśniakami sam jest deb***em.. On wszyscy byli niewinni, powinno to was czego nauczyć, wieć stulcie pyski i okażcie szacunek ..
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 osoby ? Daniel też nie żyje ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 osoby ? Daniel też nie żyje ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Z którego roku było to BMW? Jak powyżej 15 lat to kupa złomu, nadaje się tylko do jazdy dla łysych napakowanych wieśniaków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciolu, po pierwsze nikt w tym kraju nie jeździ przepisowo, a po drugie jak przejechałeś parę tyś kilometrów w swoim życiu(w co wątpię) to nie uważaj się za znawce, zdaj prawko pojeździj kilkanaście lat, przejedź z 300tyś ( co przy przepisowej jeździe zajmie Ci 40lat i wtedy będziesz mógł komentować) a na razie pieluchę niech Ci mama założy i usadzi grzecznie w foteliku
lepiej byście sie pomodlili za tych co nie żyją i współczuli matkom i dziewczynom ofiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się kur*a już po raz drugi a nikt nie odpowiada??? ile lat miało to BMW??? Z którego roku było??? Jak powyżej 15 roku to kupa złomu. Nadaje się tylko do jazdy dla łysych napakowanych discopolowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się kur*a już po raz drugi a nikt nie odpowiada??? ile lat miało to BMW??? Z którego roku było??? Jak powyżej 15 roku to kupa złomu. Nadaje się tylko do jazdy dla łysych napakowanych discopolowców.
żal mi Ciebie łosiu! trochę szacunku byś okazał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...